Inzerce

Inzerce / Náhradní díly koupě / W211 Zhlédnuto 3740×

Petře, opravdu nevím. Jediné co vím je, že se do mě několik lidí při každé příležitosti naváží a snaží se mě špinit. Vážím si tvé snahy o to, abych zde nebyl vybanován, jak jsi psal, ale nějak nechápu proč bych měl být vybanován – a pokud ano, nechám to čistě na administrátorech. Já tebe určitě do ničeho nezatahoval, poku tě někdo zatahoval, byl to někdo jiný – a tady je asi začátek celého problému.

Z toho co píšeš tady vidím z mého pohledu, že toho o tom údajném problému moc nevíš a pokud ano, tak jen z jedné strany. Pokud se četly někde soukromé zprávy, neměl jsem s tím nic společného, nemám a nikdy jsem neměl žádná práva někomu něco špehovat nebo někoho vyhazovat – a ani bych nechtěl. Měl jsi vždy úplně ty stejné možnosti se někde ohradit jako já. Když byl vyhozen Radek – já jsem napsal, že s tím nesouhlasím – co jsi udělal ty? Byl to bohužel ale jeho boj, kdyby byl korektní, řekl by vám celou pravdu. Já v tom nefiguroval vůbec, ale pamatuju si to.

Jediné čím jsem se provinil bylo, že jsem měl placenou reklamu – baner na titulní stránce. To ale mohl mít každý.

„Radit a odkazy na servisy jsi mohl dávat jen ty“ – tohle je Petře naprostý nesmysl, čekám co se na sebe ještě dozvím….

Nevím, kde čerpáš tyto mylné informace (a je mě to jedno), ale s UDM jsem se viděl jednou, když jsem jej před několika lety pozval k nám na sraz. Na klubu jsme si vyměnili asi 5 zpráv čistě technického typu ohledně jeho auta nebo mojí reklamy. Nemám žádný důvod někomu lézt do zadku a nedělal jsem to ani v případe UDM.

Pokud budeme koukat vpřed, bez komplexů, které bohužel cítím z několika osob tady stále, tak prosím přestaň vymýšlet a reprodukovat odposlechnuté nesmysly. Já s tím opravdu problém nemám.

Libore je to jinak. Sám víš. My dva osobně jsme si nikdy nic neudělali. Vy jste mě tenkrát zatáhli do toho co bylo. Napsal jsem to proto aby se to samé nestalo tady. Aby tady nemuseli lítat banány. Aby tady byl klid a nebylo to tu jenom Doli servis a pak Doliban. To že vzniklo toto forum a oficiální UAMK Mercedes club a ne komunitní forum které si hraje na club je jen důsledek toho co se dělo. A to že se četli soukromé zprávy, to že za některé jména a telefonní čísla se dostávali bany jsi věděl moc dobře. Nic jsi neudělal pro to aby se to nestalo a nedělo. Radit a odkazy na servisy jsi mohl dávat jen ty, už jsem si myslel že otevřu plechovku od fazolí a vyběhne na mě Doli. Takže jsem rád že to zde neděláš. Není to komplexu jak píšeš, je to především o nadutosti udm a jeho análních lezců. Tolik k minulosti, kterou zavál čas a koukejme se v před.

Moc sem nechodím, tak reaguji až dnes a na toto téma naposledy 🙂

Petře, o tom, že jsi to trochu přehnal, se nebudu rozepisovat….

To, že na fóru kde je několik tisíc členů, si s několika lidmi „nepadneme do noty“ je asi normální. Nikdy jsem ale nikoho nevyhazoval ani nenechal vyhodit. Že jsem se bránil proti nesmyslnému napadání a různým konstrukcím vytrženým z kontextu od jednoho zdejšího člena, který absolutně nevěděl o co jde a neměl s věcí nic společného, je asi normální a udělal by to každý.

Vidím, že pár lidem ležím v žaludku – je zajímavé, že jsme spolu neměli nikdy nic v dobrém ani ve zlém – a ti jsou schopni šířit zlou krev vždy a všude, kde to jen půjde. Na srazu, kde se potkáme si ale se mnou přijdou podat ruku a normálně si povídají, jako by se nechumelilo a jak je všechno perfektní 🙂

Přišlo mě několik pozvánek sem, proto jsem se zaregistroval – netušil jsem, že je to tu jen pro elitu a budu napaden při prvním naprosto nevinném příspěvku 🙁

Nakonec vkládám jen část uvítací řeči zakladatele tohoto fóra:

Trvám na tom, aby se vše prezentovalo na úrovni odpovídající dané kvalitě a i proto jsem zadotoval existenci tohoto fóra jak pro samotnou značku a její dobré jméno, tak pro mé přátele v Mercedes komunitě. Moji dlouholetí kamarádi hvězdou žijí a věřím, že zde rychle a přehledně půjde dohledat seznam všech akcí a srazů na našem území, bude zde moci fungovat slušná a svobodná diskuze, povládne zde láska ke značce a svoboda slova a nikoli žabomyší války jako to bývalo na starých fórech díky některým zakomplexovaným individuím, zde se banovat nebude.

Tak ať žijí ty vaše žabomyší války a ty vaše komplexy, kterých se asi nejste schopni zbavit! :-). Každý ví, co se koho týká….

Souhlas Peťo 👍

Doufám že se dotyčný chytí za nos a odejde

Čezo, lépe bych to nenapsal, nezbývá, než souhlasit.

„Doli“ Libor napsal:

Objednával jsem je nové, stojí kolem 350 korun.

Libore zdali pak víš proč vzniklo toto forum? Pokud to nevíš tak ve vší úctě k tobě ti to napíšu. Znám jedny komunitní stránky kde cokoli nenapsal DOLI nebo nenaizeroval DOLI bylo špatně. Takže a zase ve vší úctě než začne být někde problém ti rovnou říkám abys zde brzdil. Tady totiž v zelenině nakoupíš ty. Ve vší úctě k tobě a úplně na rovinu.

Objednával jsem je nové, stojí kolem 350 korun.

Sháním vnitřní kličky na otevírání předních dveří. Chrom je na nich částečně oloupaný.

Cena : neznámá
Telefon : 608886816
E-mail: jara.janecek@gmail.com

Nejnovější foto

Nejnovější foto